+ 48 42 640 72 49 kalifornia@kalifornia.pl

Hurtownia fajerwerków

Zapraszamy do naszej stacjonarnej hurtowni, gdzie bogactwo asortymentu znajdziecie na miejscu dostępne bezpośrednio od ręki przez cały rok.
Kalifornia ul. Zbąszyńska 5, 91-342 Łódź

Pirotechnika jest nasza pasją. Z zaangażowaniem dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą dla poszukujących nowych rozwiązań w tym zakresie. Zapewniamy korzystne progi rabatowe zarówno dla stałych jak i nowych klientów, którym z chęcią przekażemy nasze doświadczenie wprowadzając w świat pirotechniki. Zapraszamy do współpracy!

Asortyment

W naszej ofercie znajdziecie artykuły pirotechniczne dostępne na polskim rynku spełniające normy i posiadające certyfikaty CE.
Baterie, rakiety, petardy firmy TROPIC są atrakcyjne, bezpieczne i efektowne. Ich szata graficzna jest zgodna z tym, co oferuje dany produkt ukazując co najmniej jeden z jego efektów. Cały nasz asortyment posiada opisy w języku polskim wraz ze sposobem ich użytkowania.

Nasi profesjonalni i doświadczeni sprzedawcy pomogą w wyborze towaru dobierając asortyment do potrzeb danego klienta. Posiadamy najszerszy wybór asortymentu pirotechnicznego przez cały rok, co jest naszym największym atutem jako najstarszej hurtowni pirotechnicznej w Łodzi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prowadzących sezonowy i całoroczny handel fajerwerkami, jak i sklepów militarnych, kibicowskich, ale także instytucji kulturalnych takich jak teatry i kluby muzyczne, które zaopatrujemy w pirotechnikę sceniczną. Możemy zapewnić transport zakupionych u nas w ilościach hurtowych produktów na wskazany adres w ustalonym terminie. Zapewniamy korzystne progi rabatowe zarówno dla stałych jak i nowych klientów, którym z chęcią przekażemy nasze doświadczenie wprowadzając w świat pirotechniki.


Wszystkie amatorskie ognie sztuczne, które proponujemy są bezpieczne i nie wymagają dodatkowych pozwoleń ani koncesji na ich obrót. Można je również swobodnie odsprzedawać.

Zgodnie z polskim prawem fajerwerki, w tym petardy, mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie

Wyroby pirotechniczne należy używać na wolnym powietrzu zgodnie z instrukcją umieszczoną na etykiecie każdego produktu. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą Państwu w odpowiednim doborze asortymentu – zarówno dla indywidualnego klienta, jak i dla Państwa sklepu z fajerwerkami.